Сортовий склад

 Лігол

 

Лігол(Ligol) отриманий у 1972 році в Інституті садівництва і квітникарства у Скерневіце від схрещування сортів Лінда і Голден Делішес. У плодоношення вступає рано. Плодоносить дуже рясно.

Дерево середньоросле, з широкопірамідальною середньозагущеною кроною, придатною для веретеноподібного формування. Зимостійкість вища середньої, стійкість до парші та борошнистої роси висока, до бактеріального опіку — ничжа середньої. Цвіте в середні строки. Самобезплідний сорт.

Кращі запилювачі: Айдареда, Глостера, Спартана, Чемпіона, Гала, Голден Делішес, Еверест, Ельстар, Рубін.

Плоди великі, одномірні, округло-конусоподібні, з ребристою верхівкою, зеленувато-жовті та інтенсивним червоно-карміновим розмитим рум’янком майже по всій поверхні. Шкірочка середньої товщини, щільна, гладенька, блискуча. М'якуш кремовий, щільний, дрібнозернистий, соковитий ароматний, відмінного кислувато-солодкого смаку.

Знімальна стиглість настає наприкінці вересня.

Зберігання. В звичайному холодильнику плоди зберігаються 5-6 місяців, а регульованому газовому середовищі 6-7 місяців. Помічено достатню зимостійкість сорту, стійкість до грибних захворювань, швидкоплідність, високі товарні та смакові якості плодів.

 
Joomla 1.5 Templates by JoomlaShine.com