Сортовий склад

 Кишинівська рання

Кишинівська рання – ранній сорт сливи виведений в Молдавії. Відрізняється високою, стабільною врожайністю, зимостійкістю в умовах Лісостепу, посухостійкістю, середньою стійкістю до грибних хвороб, невимогливістю до умов вирощування.

Дерево вище середньої сили росту, формує широкоокруглу крону середньої загущеності. У плодоносіння вступає на 5-й рік. Плодоносить переважно на букетних гілочках і шпорцях.

Кращі запилювачі: Амерс, Емпресс, Ренклод Альтана, Президент,Чачанська рання.

Плоди великі (51 г), овальної форми. Шкірочка щільна, нерівномірного темно-синього кольору з зеленувато-фіолетовими, іноді жовтогарячими плямами і розкиданими по всій поверхні плоду коричневими крапками. М'якоть щільна, соковита, жовто-зеленувата, приємного кисло-солодкого смаку (4,0-4,5 бали). Кісточка вільна.

Знімальна стиглість плодів в умовах Буковини наступає в першій декаді серпня. Споживаються свіжими і для готування високоякісних продуктів техпереробки: варення, джемів, компотів, пастил, сухофруктів. Зберігання. В холодильнику плоди зберігаються при температурі +1? С протягом 3-4 тижнів. Рекомендується для вирощування у всіх зонах України.

 
Joomla 1.5 Templates by JoomlaShine.com