Сортовий склад

Виноград

Иринка

Иринка, столовий сорт винограду раннього строку дозрівання (110-120 днів). Кущі сильнорослі. Гроно велике, 400-600 г, цилиндро-конічна, пухка або середньої щільності.

Подробнее...
 

Восторг чорний

Восторг чорний - столова форма винограду раннього строку дозрівання (115-125 днів). Дозріває 15-20 серпня. Кущі сильнорослі. Квітки в цієї гібридної форми винограду функціонально-жіночі. Грона дуже велике 450-750 г, окремі досягають 2-2,5 кілограм, цилиндроконические, помірно-щільні, пухкі іноді щільні.

Подробнее...
 

Кодрянка

Кодрянка - сверхранний столовий сорт винграда, з підвищеною стійкістю до хвороб. Від початку розпускання бруньок до зрілості ягід проходить 110-118 днів. Кущі винограду сильнорослі. Маса грона 400-600 г, окремі до 1,5 кг.

Подробнее...
 

Аркадія

 

Аркадія - столовий сорт винограду. Ця солодка батьківська парочка, де Молдова – у першу чергу, носій генів стійкості, а Кардинал – відповідав за якість, дала чимало непоганих сортів і форм винограду, і Аркадія, напевно, кращий. Сорт ставиться до дуже ранніх (115-125 днів). Середньо- або сильнорослий. Грона великі й дуже великі, 500-700 г (кращі до 2 кг), цилиндроконические, з лопатами, частіше щільні.

Подробнее...
 

Страшенський

Страшенський - ранній або раннесредній столовий сорт винограду з чорною ягодою. Стійкий до мілдью, має підвищену стійкість до філоксери, павутинового кліща. Проте підвищеною стійкістю до сіркою гнилизни ягід і оїдіуму не відрізняється. За три роки плодоносіння врожайність сорту склала 197,3 центнера з гектара. Відмічено: якщо не передержівать фізіологічно доспілий урожай на кущах, то поразка ягід сірою гнилизною майже не спостерігається.

Подробнее...
 
Еще статьи...
<< Первая < Предыдущая 1 2 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 2
Joomla 1.5 Templates by JoomlaShine.com