Сортовий склад

Страшенський

Страшенський - ранній або раннесредній столовий сорт винограду з чорною ягодою. Стійкий до мілдью, має підвищену стійкість до філоксери, павутинового кліща. Проте підвищеною стійкістю до сіркою гнилизни ягід і оїдіуму не відрізняється. За три роки плодоносіння врожайність сорту склала 197,3 центнера з гектара. Відмічено: якщо не передержівать фізіологічно доспілий урожай на кущах, то поразка ягід сірою гнилизною майже не спостерігається.

Для зберігання сорт винограду Страшенський непридатний, але може з успіхом використовуватися для місцевого вживання і для нетривалого транспортування. Сорт великоплідний, дуже товарний. Середня вага кетяга 585 грамів, розмір 28 x 14 сантиметрів, кращі можуть досягати 1,5-5 кг Кетяги середньої щільності або рихлі. Вага ягоди 6-8 (до 12) грамів. Розмір її 2,8 x 2,6 сантиметра. Товарність висока. Дегустаційна оцінка свіжого винограду 8 балів.

При обрізанні і обламанні ми обов'язково враховуємо крупногроздность сорти, а також високі коефіцієнти плодоносіння (2,0) і родючості (2,0). Кожна втеча Страшенського може нести близько 1,2 кілограма урожаю. Сорт середньої сили зростання (або сильнорослий). Визрівання лози хороше. Має хороший аффінітет з подвойнимі сортами СО-4 і Кобер 5ББ. Підвищеною зимостійкістю не відрізняється. Посухостійкість середня. Підвищена стійкість, значний зовнішній вигляд і досить средненький смак.

 
Joomla 1.5 Templates by JoomlaShine.com