Сортовий склад

Кодрянка

Кодрянка - сверхранний столовий сорт винграда, з підвищеною стійкістю до хвороб. Від початку розпускання бруньок до зрілості ягід проходить 110-118 днів. Кущі винограду сильнорослі. Маса грона 400-600 г, окремі до 1,5 кг.

Ягода велика 31 x 19 мм, 6-8 г, темно-фіолетова. Смак простий, але завдяки щільній м'якоті, невеликій кількості легко відокремлюваних насінь, шкірочці, що не відчувається при їжі - смакові якості гарні. Сахаронакопление до 18-19%, при цукристості 6-7 г/л.

Споживча зрілість наступає швидко: уже при цукристості 12-14% виноград цілком їстівний, завдяки швидкому зниженню кислотності в цього сорту винограду. Грона можуть довго висіти на кущах без втрати смакових якостей.У Кодрянки є схильність до горошению, особливо помітна в несприятливі для цвітіння роки, але для аматорів повозитися мінус можна перетворити в плюс застосовуючи гиббереллин, для одержання великих безнасінних ягід. Урожайність висока. Стійкість до милдью у сорту 2,5-3,0 бала, до морозу -22°С. Маючи свої діри в агробіології в цілому дуже гідний сорт винограду для присадибного виноградарства.

 
Joomla 1.5 Templates by JoomlaShine.com